e-damskietorebki.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

modne sukienki
Lifestyle

Modne stylizacje na wiosnę 2021

Powoli zaczynasz przygotowywać się do zbliżającego się nadejścia wiosny i w tym celu zajęłaś się już reorganizacją swojej garderoby? To bardzo dobry pomysł! Zimowe ubrania schowaj do dużych worków i umieść w piwnicy bądź na samym dnie szafy, a na wierzchu umieść letnie ubrania. Oczywiście te z zeszłego roku na pewno ci nie wystarczą, dlatego też dobrze by było, gdybyś w najbliższym czasie udała się jeszcze na odzieżowe zakupy i zaopatrzyła się w modne sukienki, kurtki i buty, z których będziesz mogła tworzyć stylowe stroje na wiosnę 2021.

W tym roku projektanci wyraźnie poszli w stronę… kwiatów! Inspiracją stało się dla nich to, co w wiośnie jest najpiękniejsze, czyli czysta natura i przede wszystkim należąca do niej roślinność. Motywy kwiatowe będą przewijać się dosłownie wszędzie. Przykryją lekki tiul sięgających ziemi spódnic, a także stworzą kontrast dla mocnych skórzanych kurtek. Nie zabraknie ich również na klasycznych wiosennych sukienkach. Motywy kwieciste będą też ze sobą łączone. Jeżeli więc tylko masz w sobie odrobinę szaleństwa, możesz skomponować cały strój z samych kwiecistych elementów.

Oczywiście kwiaty nie są jedynym trendem, który zagości w modzie już za kilka miesięcy. Projektanci przewidują bowiem również, że tej wiosny będziemy stawiać na marynarki w stylu oversize, lekkie czółenka przewiązywane w kostce, modne sukienki w kolorze żółtym bądź karmelowym oraz srebrne dodatki. Najprawdopodobniej do mody wrócą też ubrania z dziurami. Z całą pewnością będzie więc ciekawie!

bymagdalene.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *