Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Regulacja brwi u kosmetyczki – zaufaj wiedzy i doświadczeniu

Lifestyle Data publikacji - 10 września 2020 Autor - Redakcja e-damskietorebki.pl


Brwi to drobny szczegół na naszej twarzy, ale niezwykle istotny. W zależności od tego, jaki nadamy im kształt, możemy uzyskać na swojej twarzy zupełnie inny efekt. Nie wyregulowane, krzaczaste brwi, wyglądają niechlujnie, a zbyt cienkie dość groteskowo. Dlatego przede wszystkim pierwsza regulacja brwi u kosmetyczki będzie najlepszym wyborem.

Pęseta i henna

Podstawowa regulacja brwi u kosmetyczki wygląda dość typowo. Właściwie zupełnie tak, jakbyśmy robiły to samodzielnie w domu. Specjalistka używa zwykle najpopularniejszego narzędzia, jakim jest pęseta. Przy jej pomocy wyskubie właściwe włoski i nada naszym brwiom odpowiedni kształt. Regulacja brwi u kosmetyczki może również obejmować hennę. To krótki i prosty zabieg, który ma na celu przyciemnienie i podkreślenie tych szczególnych włosków. Polega na nałożeniu na brwi henny, którą trzymamy kilka lub kilkanaście minut. To kosmetyczka decyduje, jak długo ten naturalny preparat powinien znajdować się na naszych włosach. Im dłużej, tym ciemniejszy efekt, ale równie ważny jest tutaj rodzaj włosa i jego struktura. Henna także wzmacnia i odżywia, więc warto na niego się zdecydować.

Doświadczenie to droga do sukcesu

Kosmetyczka wykonuje takich zabiegów bardzo dużo. Wprawnym okiem potrafi ocenić, jaki kształt brwi będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Oczywiście prawdziwa specjalistka weźmie również pod uwagę nasze zdanie i nie będzie nas przekonywać do grubych brwi, jeśli nam marzy się cienka kreska. Warto jednak sugerować się jej podpowiedziami, ponieważ każda regulacja brwi u kosmetyczki poprzedzona jest długoletnim doświadczeniem. A najlepiej świadczą o tym zadowolone klientki. Jeżeli nasza wizja zdecydowanie będzie kłócić się z naszą naturalną urodą, to kosmetyczka na pewno nam o tym powie. W końcu chodzi przecież o to, aby każdy był zadowolony z efektu.

Brwi a kształt twarzy

Regulacja brwi u kosmetyczki to także określenie naszego typu twarzy. Każda specjalistka wie, że kontury twarzy odgrywają kluczową rolę w doborze odpowiedniego kształtu brwi. Twarz owalna, okrągła, trójkątna, prostokątna, kwadratowa, w kształcie serca lub kropli – to główny wyznacznik całego zabiegu. Na przykład przy owalnej twarzy brwi powinny mieć kształt lekkiego łuku. A łuki dopiera się na zasadzie przeciwieństw. Buzia o mocnych konturach to miękkie łuki i na odwrót. Równie ważny jest kolor naszych włosów. Regulacja brwi u kosmetyczki na pewno będzie kierowała się ku temu, by jedne i drugie włosy miały naturalny i zbliżony do siebie odcień.

Redakcja e-damskietorebki.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu mody, urody, zdrowia oraz wielu przydatnych obszarów wiedzy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

materac dla dziecka