Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Jak stylizować kolczyki nausznice?

Uroda Data publikacji - 26 lipca 2021 Autor - Redakcja e-damskietorebki.pl
kolczyki

Nie da się ukryć, że kolczyki nausznice potrafią zrobić niemałą furrorę! To, co kochamy w nausznicach, to fakt, że można je nosić nawet do uszu, które nie są przekłute. Dzięki temu można uzyskać wygląd przekłucia chrząstki bez bólu.

Kiedy powstały kolczyki nausznice?

Pierwszy model kolczyka nausznicy został zarejestrowany w historii w 2000 pne i nazywał się Kaffa. Został zaprojektowany tak, aby przylegał do krzywizny zewnętrznej krawędzi ucha, a ponieważ nie obciążał uchu, można go było nosić w dużych i dramatycznych stylach. Taki rodzaj ozbody był noszony przez wieki. Ponownie spopularyzowany stał się w okresie grunge’owym lat 90. w prostych srebrnych stylach. W XXI w. kolczyki nausznice powracają w niespotykanej dotąd gamie stylów i kształtów. Nigdy nie było lepszego czasu, aby pomyśleć o kupnie nausznicy!

Jakie kolczyki łączyć z kolczykami w typie nausznicy?

Kolczyki nausznice są wszechstronne, dobrze komponują się niemalże ze wszystkimi rodzajami kolczyków, a nawet i biżuterii. Pamiętaj jednak, aby do kolczyka nausznicy, który sam w sobie jest pełny zdobień nie dobierać zbyt dużej ilości innej biżuterii, ponieważ nausznica sama w sobie jest w stanie zrobić całą stylizację i nie ma potrzeby jej tłamsić inną biżuterią. Niemniej jednak dzięki nieskończonym możliwościom miksowania i dopasowywania naprawdę możesz stworzyć własną „imprezę” na Twoim uchu.

Założyć takie kolczyki?

Założenie mankietu na ucho po raz pierwszy może być nieco trudne, ale przy odrobinie praktyki stanie się drugą naturą. Zacznij od stania przed lustrem i trzymania kolczyka równolegle do ucha. Następnie załóż nausznicę na najcieńszą część ucha, a następnie przesuń go w dół, aby dopasować. W tym momencie kolczyk powinien pewnie przylegać do ucha i czuć się komfortowo. Będziesz wiedział, że kolczyk nausznica ma odpowiedni rozmiar, gdy podczas lekkiego pociągnięcia, kolczyk nie odsuwa się.

W jaki sposób dopasować rozmiar nausznicy do ucha?

Kluczem jest kupno nieco większej pary kolczyków nausznic, ponieważ wtedy ich dopasowanie do ucha jest dużo prostsze niż w przypadku gdy nausznice są zbyt małe. Jeżeli chcesz zmniejszyć rozmiar kolczyków, ściśnij oba końce nausznicy kciukiem i palcem wskazującym i delikatnie dociśnij, aż osiągniesz pożądany rozmiar. Jeśli mankiet jest zbyt gruby, aby go uszczypnąć palcami, użyj szczypiec. Możesz również dopasować rozmiar mankietów za ich pomocą, aby powiększyć przestrzeń między dwoma końcami – po prostu zastosuj równy nacisk na zewnątrz podczas rozszerzania mankietu, aby utrzymać go w równowadze.

Redakcja e-damskietorebki.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu mody, urody, zdrowia oraz wielu przydatnych obszarów wiedzy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

hydrolizowany kolagen