Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak w odpowiedni sposób dobrać jeansy do figury?

Lifestyle Data publikacji - 17 września 2020 Autor - Redakcja e-damskietorebki.pl


Z całą pewnością można stwierdzić, że takie spodnie jak jeansy są bardzo popularnym elementem każdej kobiecej garderoby. W szafie każdej pani, niezależnie od jej wieku, powinna się znajdować co najmniej jedna para tego rodzaju spodni. Wiele kobiet zastanawia się, jak dobrać jeansy do figury. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ dzięki temu będzie można się bardzo dobrze prezentować, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Figura jabłko

Wśród często występujących kobiecych sylwetek można w szczególności wyróżnić figurę o typie jabłko. Kobieta o tym typie figury zazwyczaj ma dość szerokie biodra oraz ramiona, a także szczupłe nogi. Optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich pań o figurze jabłka będzie wybór jeansów z podwyższonym stanem. Z całą pewnością ukryją one wszystkie niedoskonałości na brzuchu, które posiada taka kobieta. Oprócz tego może ona wybrać jeansy typu rurki lub w typie skinny i będzie to również bardzo dobre rozwiązanie.

Figura gruszka

Kobieta może mieć również figurę gruszki. W tym przypadku będzie ona miała dość wąskie ramiona oraz talię, a także stosunkowo szerokie biodra oraz masywne nogi. Spodnie wybrane przez kobietę o typie figury gruszka nie powinny mieć ani za szerokich, ani też za wąskich nogawek, ponieważ może się to w niekorzystny sposób prezentować. Dlatego bardzo dobrym wyborem będą tradycyjne cygaretki o prostej nogawce. Z całą pewnością będą się one w bardzo korzystny sposób prezentować.

Figura klepsydra

Figura klepsydra jest najczęściej pożądaną figurą przez wiele kobiet, ponieważ bardzo dobrze się prezentuje i idealnie pasuje do niej wiele rodzajów odzieży. Jest to bardzo proporcjonalna figura, która przede wszystkim charakteryzuje się symetrycznością. Dlatego z powodzeniem może ona wybierać takie jeansy, na jakie ma w danej chwili ochotę, ponieważ i tak będzie w nich dobrze wyglądać. Nie powinna ona jednak zbyt często wybierać fasonów o obniżonym stanie oraz spodni z nogawkami o długości 7/8.

Figura kielich

U kobiet często również występuje figura kielich. Charakteryzuje się ona stosunkowo szerokimi ramionami oraz dużym biustem, a także szczupłymi nogami oraz wąskimi biodrami. Bardzo dobrym wyborem do tego typu sylwetki będą odpowiednio dopasowane jeansy, a także cygaretki. Tego rodzaju spodnie na pewno będą się fantastycznie prezentować i w idealny sposób podkreślać atuty sylwetki danej kobiety, która będzie je nosiła. Oprócz tego warto wybierać spodnie z dużymi kieszeniami albo dobierać do nich szerokie paski. Dzięki temu biodra będą odpowiednio zaznaczone.

Redakcja e-damskietorebki.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu mody, urody, zdrowia oraz wielu przydatnych obszarów wiedzy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

materac dla dziecka